Teenused

Pakume erinevas valikus ning heale tulemusele orienteeritud pesumaja teenuseid nii äriklientidele kui eraklientidele.

Pesu pesemine

Pakume pesu pesemise teenuseid nii eraklientidele kui ka ettevõtetele.

Meie pesumaja pakub Teile kiiret ning kvaliteetset pesu pesemist. Võtame vastu pesuesemeid, mida on lubatud pesta vesipesu meetodil. Parima tulemuse saavutamiseks valime iga pesu ja määrdumise põhjal sobiva aine ja pesuprogrammi.

Kiirpesu

Meie pesumaja valikus on ka kiirpesu teenus, kui soovite pesu kiirelt tagasi saada, siis tooge see meile ja saate pesu tagasi juba samal päeval!

 

-Täna tood, täna saad kätte.

Vaipade puhastus

Vaibad vajavad korrapärast puhastust olenemata sellest, kas need on kasutusel kodus või ettevõttes. Teeme vaipadele märgpesu kasutades kaasaegseid lahendusi. Meie pesuvahendid on loodussõbralikud, allergeenivabad ega saasta keskkonda. Vaip puhastatakse sügavuti, mida ise on kodus praktiliselt võimatu teha. Puhastuse käigus eemaldatakse vaibalt tolm, plekid, mustus ja ebameeldiv lõhn.
Pärast puhastust näeb vaip välja nagu uus.

Keemiline pesu

Soovitame vaipade keemilist puhastust teha vähemalt mõned korrad aastas. Vaipkatte määrdumine sõltub selle kasutustihedusest. Teeme vaipade keemilist puhastust kliendi juures – kui tegemist on vaipkattega. Ülejäänud juhtudel toimib viime-toome teenus ehk võtame vaibad kaasa, puhastame ära ja toome tagasi.

Keemilise ehk süvapesuga töötleme vaipkatet selleks ette nähtud ainetega ja peseme põrandapesumasinaga puhtaks. Mustus imetakse välja võimsa imuriga. Kasutame vaipkatete pesemisel ökoloogilisi ja allergiavabu pesemisvahendeid.

Plekieemaldus

Kasutame selleks parimaid saadaolevaid vahendeid ja eeskätt keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid. Arvestame kliendilt saadud infoga plekkide või kahjustuste tekkimise kohta ja teeme omalt poolt kõik, et meile toodud ese puhtaks saada. Alati tuleb ka arvestada sellega, et kõikidelt vaipadelt ja tekstiilidelt ei ole võimalik täielikult plekke või ebameeldivat lõhna eemaldada.

Triikimine

Riiete ja suurte kangaste triikimine tundub vaevaline ja aeganõudev? Ole mureta, meie pesumajas hoolitsetakse selle eest!
Triiksärkid ja õrnemad kangad saavad triigitud käsitsi.

Pesutakso

– Pakume teile mugavat ja aegasäästvat pesutakso teenust.
– Tuleme pesule ja vaipadele ise järele ning toome puhtana teile tagasi.
– Telli pesutakso juba täna +372 58377200

Naha puhastus

Meie pesumaja pakub ka karusnaha ja naha puhastust riietele, esemetele ja pehmele mööblile. Nahkesemed on õrnad, mis tähendab, et kandmisel ja kasutamisel avaldavad neile mõju keskkonnatingimused nagu näiteks päike, vihm, lumi, temperatuur. Sellest tulenevalt nahkesemete välimus ja struktuur ajapikku muutub ning lähemalt vaadates on näha plekke ja igapäevast kandmismustust.

Nahkesemed püsivad kaua ideaalses seisukorras, kui neid regulaarselt hooldada. Seepärast on soovitatav nahkriideid lasta puhastada vähemalt iga hooaja järel.

Kirjuta meile

Kontakt

Sunco Pesumaja OÜ

Registrikood 14958445
IBAN: EE407700771004785812
E-post: info@keilapesumaja.ee